leto_tatry

Rodinná dovolenka vo Vysokých Tatrách

Tuesday April 21st, 2015

Internet a videá sú fenoménom tejto doby. Región Vysoké Tatry prijal tiež tento fakt a pred štartom letnej sezóny chce predstaviť potenciál aktivít v Tatrách sériou štyroch videí a produktových fotografií. Na letnú dovolenku chcú pozvať hostí prostredníctvom autentických záberov, ktoré sú o prírode, ale zároveň o ľuďoch, ich zážitkoch a emóciách.

Túto požiadavku sme dostali v priebehu minuloročnej letnej sezóny a kľúčové bolo reagovať veľmi rýchlo, pretože organizácia takéhoto projektu od scenáru po realizáciu si vyžaduje dôslednú prípravu. Oslovenie a zosynchronizovanie ľudí počas letných dovoleniek sa miestami javilo ako nemožné a v neposlednom rade “natáčacích dní” bolo minulého roku skutočne málo. Posledné natáčanie sme stihli vyslovene “na poslednú chvíľu” a začala jeseň – my sme sa s hrejivým pocitom pri srdci začali venovať post produkcií.

Netušila som, že tvorba videa je tak náročný proces. Často krát nám práve počasie nehralo do karát, no som rada, že sa nám nakoniec podarilo všetko zvládnuť a dnes máme krásne štyri videá, ktoré sú o prírode ale zároveň o ľuďoch, ich zážitkoch a emóciách“, doplnila Maťašovská, výkonná riaditeľka Oblastnej organizácie CR Región Vysoké Tatry.

Okrem natáčania videí bol súčasťou tímu aj fotograf, ktorého hlavnou úlohou bolo dať do statickej podoby emócie komparzistov a krásu našich veľhôr. Leto vo Vysokých Tatrách je atraktívne, stačí sa inšpirovať pozretím krátkych videí a vyraziť na hory.

Videá je možné pozrieť na web stránke www.regiontatry.sk aj priamo na youtube.

Author: VYROBILO.sk
Category: Video

Comments are closed.