staroslovanska vatra 360 video

Staroslovanská Vatra | 360˚ VIDEO

Tuesday August 5th, 2014

Snažíme sa neustále napredovať a sledovať posledné trendy a technológie videoprodukcie a videomarketingu… Pravé preto prinášame na slovenský trh ako prví 360˚ stupňové interaktívne video, pri ktorom Vám už naozaj nič neujde. Ponúkame úplne nový uhol pohľadu – neobmedzený uhol pohľadu.

V jednej z našich prvých referencií ”Staroslovenská vatra” si môžete sami vybrať, či Vás zaujíma viac prostredie , zapaľovanie ohňov na všetkých svetových stranách alebo tanečnice. V závere účastníci vytvárajú rituálny kruh podľa vzoru našich predkov, pre ktorého zobrazenie si nemôžeme priať lepšie médium.

STAROSLOVANSKÁ VATRA 2014 | 360˚video

Toto video je snímané súčasne na 6 kamier s ultra širokým uhlom záberu, ktoré zabezpečujú nasnímanie reality v rozsahu 360 stupňov vo vertikálnej aj horizontálnej osi. Jednotlivé pohľady spájame do celku, čo nám umožňuje úplné nový spôsob manipulácie s video materiálom. Môžeme vytvárať pohyblivé/živé panorámy, planétky, ktoré komponujeme do štandardného videa alebo vieme vytvoriť krátky interaktívny film, v ktorom sa sami môžete rozhodnúť, čo Vás v danom okamihu zaujíma a otáčať svoj pohľad myšou počítača ako v klasických 3D prehliadkach.

Toto médium je vhodné na dokumentáciu koncertov, festivalov, akcií , evetov a jednoducho všade tam, kde sa toho deje veľmi veľa. Je to unikátna forma predstavenia aquaparku, hotela , akéhokoľvek podniku / predajne alebo atmosféry zaujímavého prostredia, no nebránime sa ani kreatívnejším projektom ako napríklad videoklip a podobne…

Author: VYROBILO.sk
Category: Video

Comments are closed.