“Čaro el Chorra” Dokumentárny film

Monday May 4th, 2015

Na potulkách v Tatrách, konkrétne na zimnom výstupe na Kriváň som spoznal zaujímavých ľudí, vášnivých lezcov, ktorý v tom čase chystali cestu za lezením. Keďže u nás bola v tom čase skala príliš studená, mali v úmysle vycestovať za svojou láskou do teplého Španielska. “El Chorro! To sa nedá opísať, to musíš zažiť.“ Odbili moje nadšené otázky a so zasnívaným úsmevom na tvári hovorili o tom ako by chceli svoje skúsenosti a zážitky priniesť zo svojej cesty domov.

“Podnecovať nadšenie a rozvoj” je zase naším krédom, vo VYROBILO sa snažíme ľudí inšpirovať, otvárať im “oči i dvere” a preto bolo ihneď jasné, že do Andalúzie pôjdeme s nimi, zoberieme techniku a pokúsime sa spolu niečo vytvoriť.

Pre mňa je to spoznávanie… spoznávanie krajiny všakovakými spôsobmi / kde nevieme zájsť alebo vyliezť, pošleme drona s kamerou /, spoznávanie ľudí – nových i tých, ktorým dávam do rúk svoj život na lane a v neposlednom rade spoznávanie samého seba – toho, čo môžeme, čo vieme, čo dokážeme vytvoriť… Zisťujem, čo všetko mi vlastne netreba… aké môže byť bytie jednoduché.

… aj o tom bude náš dokumentárny film, ktorý je momentálne v post-produkčnej fáze. Veríme, že sa Vám bude páčiť a motivuje nejedného z Vás naplniť svoj sen.

Marek Stolarčík | VYROBILO.sk

Author: VYROBILO.sk
Category: Video

Comments are closed.