Letecké zábery

Zábery z vtáčej perspektívy sú dnes štandardom každej kvalitnej produkcie. Letecké fotografie a video zo vzduchu sú našou špecializáciou, okrem toho vytvárame aj letecké 360˚ panorámy a 3D skeny. Zameriavame sa hlavne na obrazovu kvalitu snímkov a vizuálne zaujimavé projekty ale poskytujeme aj dialkové inšpekcie, merania a ostatné služby prostredníctvom UAV. Legálne letecké práce u nás vykonáva licencovaný pilot s poisteným a registrovaným zariadením.

Letecké panorámy

Radi by sme Vám predstavili našu novinku, zameranú na interaktívne 360 stupňové panorámy nasnímané z vtáčej perspektívy. Krásne panoramatické zábery efektívne predstavujú nasnímaný priestor v rozsahu 360 stupňov vo vertikálnej aj horizontálnej osi a umožňujú veľmi rýchle a prehľadné odovzdanie informácií.

Do interaktívnych panorám je možné vkladať ľubovoľné odkazy, linky na ďalšie panorámy alebo webové stránky, mapy, fotografie, celé galérie, videá alebo zvuky a tie presne lokalizovať v panoráme. Takto „naplnené“ panorámy môžu slúžiť aj ako náhrada webovej stránky alebo jej efektný doplnok. Výstupné panorámy sa dajú ovládať na webovej stránke natáčaním do všetkých strán pomocou počítačovej myšky, tiež zoomovať (približovať a vzdiaľovať ) a preklikávať.

Letecké sférické panorámy sú vhodným marketingovým nástrojom hlavne pre developerské projekty a realitné kancelárie. Slúžia pri predstavovaní pozemkov alebo nehnuteľností, pri propagácií hotelov, penziónov ale aj ako prezentácia miest, obcí či celých regiónov, historických pamiatok, zaujímavých prírodných útvarov a podobne.

Samozrejme ponúkame aj letecké fotografie a letecké video, ktoré sú dnes už štandardom kvalitnej prezentácie (tieto zábery, môžu vzniknúť tiež v rámci jedného natáčacieho dňa spolu s leteckými panorámami).