360˚VIDEO

& 360˚ LIVE STREAM

Snažíme sa sledovať najnovšie trendy, držať krok s dobou a neustále napredovať a práve preto ako prvý prinášame na slovenské pole videomarketingu 360˚ stupňové interaktívne video a 360˚ LIVE STREAM. Je to skutočne jedinečná a komplexná forma prezentácie, ktorá sa v zahraničí teší veľkej obľube a v blízkej budúcnosti ju vďaka rozvíjajúcim sa technológiám čaká obrovský progres aj na Slovensku. Dovoľte predstaviť toto médium aj Vám.

Dlhoočakávaná podpora s 360 stupňovým pohľadom je už dnes aktuálna aj na Youtube a Faceboku. Novinka je určená predovšetkým pre čoraz-populárnejšie VR headsety. Zábavu si však nepochybne užijete aj s mobilným telefónom alebo tabletom, ktorý využíva asistenciu polohového senzora a dokáže veľmi presne určiť, v akom uhle mobilné zariadenie práve držíte, na základe čoho následne prispôsobí obraz pohľadu.

360 video, 360˚ live, 360˚ live stream

 

Ako to funguje?

360˚ video je snímané súčasne šiestimi šošovkami s ultra širokým uhlom záberu, ktoré zabezpečujú nasnímanie reality v rozsahu 360 stupňov vo vertikálnej aj horizontálnej osi, takže Vám už naozaj nič neunikne. Jednotlivé pohľady môžu byť spájané real-time alebo v postprodukčných programoch do jedného celku, v ktorom sa divák môže interaktívne pohybovať len za pomoci myší a webového prehliadača (pri prezeraní videa na mobile/tablete alebo virtuálnych okuliaroch je otáčanie automatické). Do takéhoto videa je možne vkladať texty, grafiku, rôzne informácie alebo hyperlinky (na Vašu domovskú stránku, klasické video, cenník, atd.) a vytvoriť virtuálneho sprievodcu (Virtual Tour).

Takéto snímanie tiež umožňuje úplné nový spôsob manipulácie s video materiálom – môžeme vytvárať pohyblivé/živé  panorámy, „planétky“, ktoré komponujeme do štandardného videa alebo vieme vytvoriť krátky interaktívny film, v ktorom sa sami môžete rozhodnúť, čo Vás v danom okamihu zaujíma. Neponúkame však statický obraz ako napr. služba Google Street View, ale pracujeme zo živou kompozíciou (60 snímkov za sekundu), v ktorej je všetko v pohybe. Túto službu ponúkame v 8K rozlíšení a dokonca 3D.

 

360˚ LIVE STREAM

Samozrejme, ze 360˚ video je možné streamovať aj on-line. Túto službu poskytujeme v 4K kvalite prostrednítvom platformy Youtube alebo Facebook. Vďaka VR LIVE STREAMINGU umožníte učasť na evente aj navševníkom, ktorý sú tisíce kilometrov ďaleko a bez obmedzenia kapacity priestoru.

360 video, 360˚ live, 360˚ live stream

Na čo je to dobré?

Toto médium je vhodné na prezentáciu reprezentačných priestorov, dokumentáciu koncertov, festivalov, akcií a jednoducho všade tam, kde sa toho deje veľmi veľa. Je to unikátna forma predstavenia hotela, aquaparku, festivalov, koncertov, akcií a činnosti firmy alebo atmosféry zaujímavého prostredia. Obzvlášť pútavo vyniknú športové udalosti a nebránime sa ani kreatívnejším projektom ako napríklad interaktívny videoklip a podobne… Ako sa vraví: je to o uhle pohľadu… V tomto prípade však ide o neobmedzený uhol pohľadu.

Pohoda festival | 360˚ VIDEO

BEACTIVE 2016 | 360˚ VIDEO

Videoobhliadka rod. domu | 360˚ VIDEO

BRATISLAVA | 360° VIDEO

AQUALAND MORAVIA | 360° VIDEO

High Tatras | 360˚of Skiing

GRAPE FESTIVAL 2014 | 360˚video